Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én Petőfim címmel fogalmazásba...

Én Petőfim címmel fogalmazásba mit írjak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp a te Petőfidről írj
2010. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sztem a saját véleményedet... Én véleményem az, hogy Petőfi mindig meg akart halni, tehát depressziós volt... Bele is írtam a dogába... 5-ös lett anno.
2010. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Például hogy neked melyik verse a legfontosabb és miért, vagy az életének melyik eseménye ragadott meg a legjobban, vagy miről jutott eszedbe, vagy hogy mit tudsz tőle tanulni, vagy hogy miért érzed úgy, hogy semmi közöd hozzá... Látod, csak akpásból mennyi lehetőség, és akkor még végig sem gondoltam. Hajrá!
2010. febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-ik válaszolónak valahogy én is így írtam le egy egy érvelésben erre a tanár áthúzta és azt mondta nem kér saját véleményt na gondoltam magadba menj anyádba mikor az érvelésnek azon szakaszánál jártam mikor a saját véleményemet írhatom le! Mai napig nem értem!
2010. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Micsoda hülye egy témacím, jellemzően a magyar oktatás próbálja leerőltetni szegény diákok torkán a lúzer magyar költőket, ahelyett hogy számtalan egyéb, sokkal értelmesebb és élvezhetőbb művet mutatnának meg nekik, vagy hagynák, hogy maguk fedezzenek fel műveket, amiből tényleg tudnának olyat választani, ami közel áll hozzájuk.

Egyébként én semmit nem írnék, és inkább kérném az egyest, vagy ha muszáj, akkor egy teljesen tárgyilagos leírást a költő életéről, mivel nekem ugyan semmit nem jelent.

2010. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14:40: akkor például leírhatnád, hogy neked miért nem jelent semmit, és máris van egy válaszod.
2010. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!