Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély rá,...

Szerintetek van esély rá, hogy autogramot kapjak Rupert Grint-től? És ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

Nagyon,nagyon,nagyon szeretnék és leginkább persze a találkozás lenne jó de az úgysem fog összejönni. :(

Tudom,hogy lehet levelet küldeni de azt nem ő írja alá,hanem nyomtatják,ugye?Végső soron az is jó lenne,de hogy kell csinálni?Kell autogramkártyát is küldeni?Mennyibe kerül kb.?A levélbe amit mellé rakok,abba mit írjak?Inkább az írjon,aki már csinálta,de akik még nem csinálták,de tudják hogy kell,azok is írhatnak!Előre is köszönöm a válaszokat!:)

U.i.:Lehet értelmetlenül írtam,bocsi.



2015. márc. 22. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ügynöksége címe nyilvános általában, ide lehet írni, természetesen angolul. Megírod, hogy ő a kedvenced, és szeretnél autogramot. Megcímzett válaszborítékot is tegyél bele, bélyeg nem muszáj rá. Nagyobb esélyed van a saját kezű aláírásra, ha küldesz egy fotót, amit dedikáltatni akarsz.

Amúgy a találkozás sem olyan utópisztikus dolog. Rajongói oldalakról megtudhatod, játszik-e valahol színházban, vagy milyen nyilvános megjelenései vannak. Egy fapados repjegy Londonba, és 2-3 éjszakai olcsó szállás nem olyan egetverő összeg, diákmunkával simán összeszeded nyáron. :)

Az élmény simán megéri, és akkor garantáltan sajátkezű autogramod lesz tőle, meg közös képetek is.

2015. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindent még csak annyit hogy te csináltál már ilyet?És ha igen akkor kaptál autogramot?:)
2015. márc. 22. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, kaptam autogramot, mégpedig Alan Rickmantől. Személyesen is, és elküldtem levélben a vele közös képünket is dedikálásra. Igaz, ez utóbbit harmadszori kérésre sikerült aláíratni, de megvan.
2015. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
wow!szerencsés vagy!főleg hogy élőben is láttad! Azt meg hogy csináltad? :O :) amúgy gondolom kicsit drága volt ďe szerintem teljesen megérte !! :)
2015. márc. 28. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Még 2010-ben játszott Dublinban színházban, elmentünk a barátnőmmel megnézni, és előadás után megvártuk a bárban. Nem tolakodtunk oda, amíg a kollégáival és ismerőseivel beszélgetett, csak akkor mentünk oda hozzá, mikor indulni készült. Beszélgettünk egy kicsit, és megkértük egy közös fotóra.

Négyszer néztük meg a darabot, minden este ott lógtunk a bárban, de többször már nem akartuk zaklatni, a tisztesség kedvéért a többi színésztől is kértünk autogramot. Fiona Shaw (Petunia néni)is játszott a darabban, tök jó fej csaj egyébként.

Aztán utolsó este küldtünk Alannek egy csokrot az öltözőbe, a biztonsági őrt kértük meg, adja oda. ÉS Alan levette, h tőlünk van, elmenőben odaintegetett nekünk, mi meg odáig voltunk a boldogságtól.

2015. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oooo de jó nektek!szerencsések vagytok!:) főleg hogy többször is láttátok,ráadásul nem is csak őt!!! huu mit nem adnék egy találkozásért! :D
2015. ápr. 16. 18:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!