Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha Californiából rendelek...

Ha Californiából rendelek valamit annak mennyi lesz a postaköltsége?

Figyelt kérdés
Mert hogy az oldalon nem írja még kb-ra sem és nekem fogalmam sincs mit kell még pluszba fizetnem. Valaki rendelt már USA-ból?
2010. febr. 15. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már olyan messziről hozatsz valamit, akkor nem mindegy?
2010. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mindegy mert nincs végtelen pénzem és ha több a posta mint a cucc akkor lehet hogy meggondolom még 20szor. Meg valami vámról is hallottam de ez nem tudom hogy működik manapság.
2010. febr. 15. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én akartam rendelni DVD-ket, talán nem Kaliforniából, hanem közeli államból, és úgy hozták volna, hogy 1 DVD 20 dollár, és onnan darabonként öttel nő, tehát a 3 DVD 30 dollár, és még lehet, hogy akkor el is vámolják! Kerestem egy ott lakó ismerőst, akinek 30 helyett 7 dollárért vitték ki, ő rendelte meg, és vártam egy hónapot, hogy jöjjön valaki, aki elhozza.
2010. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én onnan tudom, hogy írtam a cégnek, akiktől rendelni akartam, és ők utánanéztek, és megírták, mennyi.
2010. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!