Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez mellkas tájéki érzés?

Mi ez mellkas tájéki érzés?

Figyelt kérdés

Amikor valami romantikus vagy valami szerelemmel kapcsolatos film/sorozat jelenetét nézem, akkor általában valami fura mellkas tájéki szúrást/szorítást vagy hasonlót érzek. Nem fáj és nem is kellemetlen csak olyan fura érzést vált ki belőlem. Ennyire beleélném magam az adott film annak szerelmes jelenetébe, vagy mi? Tudom hogy hülye kérdés, de kíváncsi vagyok mi lehet ez, és hogy mást is fog el ilyen érzés.

14/L


2010. febr. 14. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szívrohamod volt.
2010. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség! Szívroham? Leírtam, hogy nem fáj és nem is kellemetlen. (nem mintha tudnám milyen a szívroham) És ez baromság hogy csak akkor van "szívrohamom" ha éppen nagyban nézek egy romantikus filmet.
2010. febr. 19. 17:32
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ez azért van mert kicsit beleéled magad a jelenetbe.
2010. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!