Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A többiek mért nem foglalkozna...

A többiek mért nem foglalkoznak velem?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és az fiú osztálytársaim nem foglalkoznak velem. én nagyjából megfelelek magamnak, csak az a baj, hogy túl vékony vagyok. lehet, hogy ez? (nem jövök be senkinek) Ja és nem vagyok peképzelt, és nem festem a hajam, nem öltözök kihívóan. van pár osztálytársam (lány) akik direkt elhúzzák tőlünk a fiúkat. :/ Hogy érhetném el, hogy többet foglalkozzanak velem, és hogy ne húzzák el a fiúkat?
2010. febr. 14. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúk 12 éves korban még nem igazán törődnek a lányokkal.
2010. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mért az osztályból kell pasi????
2010. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem azért mert kell pasi. csak rosszul esik, hogy pár rib*nc mindig elhuzza tőlünk :/
2010. febr. 14. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg nyomja már a seggemet ez a rohadt szék, mégse faggatom a cimbiket, mi lehet vele..
2010. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha nem teccik csináld meg a széket.. ::@
2010. febr. 15. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!