Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokszor olyan rosszul érzem...

Sokszor olyan rosszul érzem magam, segitenétek?

Figyelt kérdés

15/L vagyok. Az a baj, hogy telt vagyok, azért mert mindig azt eszem épp amit megkivánok, ha mekis kaját, ha csokit, ha gyümölcsöt, s nem csak akkor eszek, ha éhes vagyok. Vagyis nagyon ritkán, de előfordul, mint például ma, hogy nézegetem a tinis lapokat és rosszul érzem magam, mert nem vagyunk szegények és sok ruhát meg kiegészitőt vehetnék magamnak, de a testem nem engedi és ilyenkor mindig elfog egy nagyon kellemetlen érzés, hogy erről csak én tehetek. Más hónapokig vár mig megvesznek neki egy blúzt, én pedig akár holnap is megkaphatom, de mégsem veszem meg, mert nem néz ki sehogy rajtam.


Ti mit javasoltok ? Tudom, hogy ez egy kicsit szánalmas


2010. febr. 13. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas, de ha nagyon szeretnéd azokat a ruhákat akkor formáld az alakod. Nálunk pont, hogy pénz kéne azokhoz a ruhákhoz amit szeretnék. Szóval majd megyek diák melózni.
2010. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj kezd el kicsit tornázni és ha olyan kaja ehetnéked van nézegesd a képeket.szedd ki az újságból és ragasztgasd ki olyan helyre ahol látod.egyél mást ami nem hizlal anniyra.ne koplalj csak normálisan egyél :) Nyárra nagyon szépen lefogyhatsz és megveheted azokat a ruhákat:)
2010. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak elhatározás kérdése az egész!Fogd magad és járj el sportolni futni,kocogni,táncolni vagy akármi!Hívd el a barátnődet is akár!

Én meg pont ahogy leírtad fordított helyzetben vagyok:S

ezért majd nyáron én is megyek diák munkára:)

2010. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!