Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok a 4...

Pizzalover kérdése:

Ti melyiket választanátok a 4 név közül? Melyik tetszik a legjobban? Naomi, Emili, Elizabet vagy Molli?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát... hogy is fogalmazzak, hogy meg ne sértselek...


ilyen sorrendben jó lesz.

2015. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen tudom, tudom... Régi szép magyar nevek stb stb...

Ez beállítottság és ízlés kérdése! Én nem fogok Csengét, Ilonát meg hasonlókat választani.. Lassan alig lesznek már akiket így hívnak, illetve egyre kevesebben élik le egész életüket Magyarországon.


Tehát köszönöm a választ, de inkább olyanok felé irányul a kérdésem akik nyitottabban az újabb, külföldi nevekre, mert azok tudnak többet segíteni. Köszönöm!

2015. febr. 22. 16:58
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Elizabet és Naomi ( Ez a kettő közül nem tudok választani. Az Elizabet olyan kifinomult hangzású és a Naomi meg nem is tudom, egyszerűen csak tetszik :) Ha ez a kettő közül kéne választanom, akkor én a vezetéknevet is figyelembe venném, hogy melyik passzol hozzá jobban ;) )


2. Emili ( Nekem ez a név túl átlagosnak tűnik )


3. Molli ( Nekem valamiért ez a név kutyanév xD Ne kérdezd, nem tudom miért, csak én annak tudom elképzelni, de lehet, hogy láttam egy filmet, ahol a kutyát Mollinak hívták és azért van ez így :D )

2015. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, manapság egyre szebb neveket adnak a kutyáknak! :D


Köszönöm szépen a véleményed!

2015. febr. 23. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Elizabet helyett simáncsak Eliza? Csak mert az "magyarosabb" de mégis modern
2015. febr. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a becézést nézzük, akkor mindenképpen az Elizabet pl: Eliza, Liza, Beth, Betti, Lizi,... :D
2015. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Somall válasza:
60%
Elizabet és Molli. Nekem ezek nagyon tettszenek ha választanom kéne köztük akkor biztosa az Elizabetet választanám.
2015. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Smallbag válasza:
60%
Szerintem NAOMI és MOLLI ezek nagyon jól hangzanak és szépek...
2015. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Naomi
2020. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!