Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés? Nagyon veszélyes?

Milyen érzés? Nagyon veszélyes?

Figyelt kérdés
akik spuriztak azok írják már le h milyen érzés volt!!és melyik a jobb ha orron át vagy ha lenyeljük??
2010. febr. 9. 15:20
 1/10 anonim válasza:
Olyan szexuális érzés hogy soha többet nem áll fel tőle a fa szod!
2010. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Spuriztak? :D
2010. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pörögsz tőle, nem leszel rosszul .. "nagyon veszélyes ".. annyira amennyire egy drog .. :)
2010. febr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
orrba :D zsír király :D nah megyek is gyorsan húzok vagy 2 csíkot :D
2010. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most pénteken próbálom ki először , ettől még nem fogok rászokni remélem....:) am inkább orrba vagy szájon át??
2010. febr. 9. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:
én ugy tudom orron keresztül könnyebben felszívódik és hatékonyabb
2010. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
mi az a spurizás?
2010. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Spuri = speed.
2010. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én eddig 3szor spuriztam és az első alkalomnál 1g-t próbáltam elöször felszívni orrommal (nem egyszerre)...nem ment ezért megittam, és szar íze volt. aztán party végére elkezdett fájni a hasam és tartott 2 hétig amig rendbejött. Aztán 2. alkalomnál majdnem kihánytam csak nem volt semmi a gyomromban ugyhogy csak szimpla rosszullét. 3. alkalom után red bullba tettem ugy jó volt. de a hatását nem szeretem olyan mintha megittál volna 6 energiaitalt.
2010. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Orron át jobb mert hamarabb lejön de inkább idd meg valamilyen üdítőbe mert egy idő után nagyon fog fájni az orrod és ok nélkül vérezni fog.A hatása pedig hogy nem alszol,úgy érzed mintha bármire képes lennél,sok beszéd és össze független.az pedig hogy halucinálsz meg ilyesmik az kamu.
2010. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!