Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beperelte már valaki az Ing...

Beperelte már valaki az Ing Biztosítót, mert nem fizette ki a jutalékot?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagy hibát követtem el, mikor beléptem az Ing Biztosítóhoz,erre most utólag jöttem rá.Sajnos becsaptak.4 havi garantált jutalékot ígértek.Mindig találtak valami kifogást,hogy miért nem kapom meg a garantált jutalékot,amit belépéskor ígértek. A végére kezdtem besokallni és megkérdeztem,hogy mit kell tennem,hogy megkapjam az összes bent lévő pénzemet.Azt mondták,ha teljesítem a kiírást megkapom visszamenőleg is,de nem kaptam semmit,hiába értékesítettem.A segítségeteket szeretném kérni, hogyan tudnám megkapni a pénzemet,tudtok egy jó és megfizethető ügyvédet ajánlani?Köszönöm a válaszotokat.Olyanok is írhatnak akik hasonló helyzetben vannak.
2010. febr. 2. 18:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!