Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Original Kimi Raikkönen idézet?

Original Kimi Raikkönen idézet?

Figyelt kérdés
"Nem azoké a siker, akik sohasem buktak el, hanem azoké, akik elbuktak, és ismét felálltak belőle."- Sehol sem találom az eredeti idézetet. Valaki tudna ebben segíteni? Fontos lenne.

2014. dec. 12. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld finnül. Egyébként szerintem ezek a Kiminek tulajdonított idézeteket nem is ő mondja, csak valaki kitalálja.

Egyáltalán nem nézek ki abból a pasiból értelmes mondatokat.

A másik meg ez az idézet, meg Kimi valódi hozzáállása a dolgokhoz nem kicsit különbözik.

2014. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közben meg lett az eredeti. Valóban nem Kimi mondta. Köszönöm azért a választ! :)
2014. dec. 15. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Hàt akkor ki mondta?
2014. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elméletileg ez egy Confucius idézet, ami angolul így hangzik: "Our greatest glory lies not in never falling, but in rising everytime we fall."
2014. dec. 28. 18:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg mindig azt hittem, hogy ezek eredetiek, meg is voltam lepődve mert nem gondoltam volna hogy ilyen dolgokat mond.

Van még egy pàr ilyen pl:

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbàlni azért érdemes."

"Sokkal jobb úgy győzni, hogy koràbban màr vesztettél."

Stb..

Gondolom akkor ezek sem eredetiek. :/

2014. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg mondhatott ezekhez hasonlót, mert elég sok oldalon meg lehet találni, de sajnos szerintem egyik sem eredeti, csak el lett híresztelve, hogy ő mondta.
2015. jan. 4. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!