Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz,...

Szerintetek mennyire gáz, amikor ilyen tini piiicsák nagyon trendik szeretnének lenni és puszi helyett azt írják, hogy 'pussy'?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hasonlóan ejtik, de a jelentése teljesen különbözik.
2010. jan. 31. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Amíg Magyarországon írja, addig annyira nem gáz. Viszont angol területen tényleg jobb, ha csendben marad.
2010. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

elég gáz szerintem. leégetik a többi tinit xD

13/L

2010. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz. Már csak azért is, mert a többségnek fogalma sincs róla, hogy nem egészen azt jelenti, amit ő mondani akar.
2010. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A másik meg amikor próbálunk nagyot mondani és belecsempészünk egykét angol szót a magyar mondatba, természetesen magyar ragozással.


Így születnek az ilyen 'bestem', 'pikcsed', stb. kifejezések.


Lehetséges, hogy én vagyok túlságosan maradi, de szerintem nagyon gusztustalan, amikor valaki a nem létező angol tudásával akar villantani.

2010. jan. 31. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút egyetértek veled! Anglisztika szakra járok, lenne mivel villognom, ha akarnám, de eszembe nem jut ilyen ökörségeket írogatni. Számomra tökéletesen megfelel a magyar nyelv, minden gondolatomat, érzésemet ki tudom vele fejezni, nincs szükségem 'hungrish' szavak használatára.
2010. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a magyar nyelv az egyik legkifejezőbb a világon. Hülyeségnek és tiszteletlenségnek tartom az ilyen megnyilvánulásokat.
2010. febr. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A magyar nyelv gyönyörű. Próbálj meg leírni egy szép érzelmes magyar szöveget és aztán fordítsd át egy akármilyen más nyelvre.. rájössz, h más nyelvbe nem létezik sok kifejezés ami nálunk igen :) Vagy beszéljen angolul, vagy magyarul ...
2010. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon, már a f*szom ki van, mikor így írnak, de azt nem tudja, hogy milyen j a muszáj.
2010. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!