Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki Budapestre jár középiskolá...

Aki Budapestre jár középiskolába, lehetőleg a 21 kerület közelében az megmondaná hogy melyikbe?

Figyelt kérdés
Csak azért mert már itt lenne az oideje hogy iskolát válasszak, de nemtudom melyiket. Érdekelne, hogy milyen suliba jársz, és hogy milyen jegyeid voltak, milyen erős az iskola és milyenek a tanárok.
2010. jan. 26. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát én a 21 edik kerülteben lakom és a 20.dik kerületbe a Pesterzsébeti Közgazdasági szakközépiskolába járok(régi Varga Jenő)

És sztem elég erős iskola.A tanárok ..hát elég köcs*ögök :S :D

De én szeretek ide járni.

16L

2010. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát de az lenne a cél, hogy ne erős suli legyen. matek nagyon rosszul megy, ha buktam félévkor. így nem tudom hogy vennének fel? szerintetek?

ja, és köszi a választ

2010. jan. 26. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:

háát nemtudom :/

Lehet hogy nem vennének fel, de ha fel is vesznek és ahhoz a tanárhoz kerülsz ameiknél én vagyok hát akkor biztos bukás.. feltéve ha nem matekra születtél..

2010. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Fodor József Csepelen

ide jártam, nem egy erős suli

2010. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és ott csak szakmát lehet tanulni?
2010. jan. 27. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:

nem!

van szakiskola, gimnázium és szakközép része

szakiskola: egészségügy

szakközép: angol, biológia, informatika szak

2010. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és ott milyenek a 'gyerekek'? a tanárok? azért nekem ezis számít
2010. jan. 27. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:

átlagosnak mondanám

a tanárok se rosszak, bár van 1-2 nehéz eset, de jó fej is van köztük

2010. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

oké, köszi

írjatok még!

2010. jan. 27. 21:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is Vargás vagyok:) Pesterzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola és Szakközépiskola.

Hát..nem annyira nehéz, de azt nem mondanám hogy nem kell tanulni. :) A tanárok között vannak olyanok akik jó fejek, és vannak olyanok is akik nem. :D

2010. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!