Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet magyarország...

Szerintetek lehet magyarországon becsületesen eljutni a gazdagsághoz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.Mindegyik kihasználja a kiskapukat,befoláysos ismerősöket stb.Igaz,hogy azt álítja, ő a tisztesség mintaképe.
2010. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, csak manapság egyre kevesebben választják azt, hogy becsületesen megküzdjenek érte. Elérni szerintem nehéz, de nem lehetetlen. Őszintén szólva még nem nagyon tudok nyilatkozni, mivel egyenlőre még tanulok, de azért én így gondolom.
2010. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt Csányi Sándortól, az ország leggazdagabb emberétől kéne kérdezni!
2010. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mivel még tanulsz, arra következtetek, hogy fiatal vagy. Ezért nem írok egyenes választ, hogy: NEM!

Először azt a kérdést kellene tisztáznod, hogy mit tartasz becsületesnek? Hol van a becsületesség határa? Az a baj, hogy ezt tapasztaltabb emberek sem tudják megmondani, iskolában nem tanítják! Neked kell eldöntened, légy mindig óvatos, körültekintő! Később, a tapasztalatok, és másoktól szerzett információk alapján mindig újra át kell értékelni a dolgokat, módosítgatni, hogy mikor meddig mégy el.

2010. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!