Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MSN Plus partner-karbantartó...

MSN Plus partner-karbantartó listáján vannak olyan, akiknél az van írva, hogy én nem szerepelek a listájukon. Ehhez képest be vannak jelentkezek, tehát akkor nem vagyok letiltva. Akkor mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is így van
2010. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is. egy jó ideje.ha én veszek fel valakit akkor azt írja h nem vok nekik fent.ha ők akkor fordítva.. az msn hibája nem tom miért van ez:S
2010. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van így. Nekem azt mondták, hogy ez azt jelenti, hogy az illető letörölt, de nem tiltott le. Attól még rá tudsz írni, ő is tud válaszolni, de elvileg nem vagy fent nála.

Nem biztos, hogy tényleg így van, de nekem ezt mondták.

2010. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így van, de sajnos mostanában minden új partnernél ezt mutatja.úgyh nem lehet tudni h tényleg letörölt e
2010. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

de, ez az, amikor valaki letöröl téged, de nem tilt le. Biztos te is töröltél már le valakit, akkor megkérdezi, hogy egyúttal tiltani is szeretnéd, vagy nem.

(Ha le is tilt, nem csak töröl, akkor már bejelentkezni sem látod többet.)

2010. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is néztem, meg is lepődtem, hogy kik töröltek le, de ahhoz képest rám szoktak írni, szóval vmi hiba lehet benne.
2010. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A Plus segítségével elméletileg valóban meg tudod nézni, hogy szerepelsz-e a partnered listáján. Persze, egy jó ideje már ez sem működik rendesen, így azoknál, akiket nem olyan rég vettél fel, már azt jelzi, hogy nem szerepelsz a listájukon. Én 3-4 msn címet használok naponta, amelyek között van hotmail-es és külsős is. Már jó ideje megvannak ezek, és tökéletesen jelzi is a plus, hogy szerepelnek egymás listáján (hogy miért azt hagyjuk). Viszont legutóbb kitöröltem az 1-es msn-t, a 2-esből, majd újra felvettem. Ezután viszont már jelentkezett a hiba, és annak ellenére, hogy fent volt az 1-es msn, a 2-es listáján, mégis nemleges választ adott ki a karbantartó. Így tehát biztosan állítható, hogy valami nincs rendben az újonnan hozzáadott emberkékkel. Valószínűleg egy szerver-script hiba miatt, amit nem értem miért nem képesek javítani.

Továbbá a karbantartó azt nem tudja megmondani, hogy letiltott-e az adott partner. Mint az ugye kiderült, már azt sem képes, hogy szerepelsz-e a listáján. Ráadásul nem Windows Messengerrel, hanem pl. aMSN-el is jelen van a hiba, tehát ez valami központi szerverhiba.

2010. márc. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!