Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Internetes aukciós ruharendeel...

Internetes aukciós ruharendeelés neten?

Figyelt kérdés

Még soha nem rendeltem interneten ruhát és olyan oldalról még semmit ahol maga az oldal csak egy közvetítő.

Konkrétabban a problémám:Vaterán hírdetnek téli kabátot.Új, az aukciós tárgy tulajdonosa is külföldről rendeli.Előre el kell küldeni a pénzt és a kabát 15-25 munkanapon belül érkezik hozzám.Még szállítással is elég jó árban lenne és nagyon jól is néz ki.

Egyrészt azoknak a véleményét szeretném kérni akik már rendeltek bárhonnan ruhát a netről, hogy méretet mennyire sikerült belőni.

Másrészt azokét akik már vettek bármit is aukciós oldalakon (vatera,apród vagy hasonlók).


2014. okt. 5. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, ez nyilván kínai cucc. Én csak páratartalom mérő kis műszert rendeltem egy ilyen cégen keresztül. Ezek ugyanis nem tartanak fenn itthon raktárkészletet. 3 hónapig kellett várnom a közvetítő javaslatára. De nem jött meg. Akkor a közvetítő állítólag újra megrendelte, úgyhogy végül is a pénz elutalásától számított 5 hónap után meg is érkezett. Ilyenre számíts, legfeljebb jobb lesz.
2014. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Utána néztem és a vevővélemények elég jók(több száz) erről a felhasználóról viszont én is hallottam már olyan esetről mint amit te leírtál.Ha tél végére kapom meg a télikabátom akkor baszhatom :D

Köszönöm a válaszod :)

2014. okt. 5. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kell trágárnak lenni?


Ha megbízhatónak mutatja az oldal az eladót, akkor számíthatsz rá, hogy te sem fogsz csalódni. Előfordulhat, hogy nem érkezik meg az áru, s erről az eladó sem tud előre, nem is tehet róla.

Én boltban dolgozom, nagy tételben vásárolunk, s nálunk is elő-elő fordul, hogy megrendelt dolgokat egyáltalán nem, vagy csak késve kapunk meg.

Korrekt eladó ebben az esetben is elvárható módon fog eljárni. Kabátod lehet nem lesz, de a pénzt vissza fogja küldeni.


Egy fontos észrevétel!

Írod a vaterát, apródot. Ez két külön kategória.

A vatera, teszvesz akuciós oldalak. Számos külföldi is van ilyen.

De az olx (korábban apród), a jófogás (korábban expressz) apróhirdetési oldal. Bárki bármit hirdethet, s ezek az oldalak nem ellenőrzik, nem is tehetik meg, nem felelnek a hirdetés tartalmáért. Legyél óvatos, ha ilyen hirdetés alapján vásárolsz!

2014. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi érte. :)

Köszi sokat segítettél! :)

2014. okt. 8. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!