Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják azt az emósok,...

Miért mondják azt az emósok, hogy sz@r az életük, meg mitől depisek?

Figyelt kérdés
Miért van világfájdalmuk? Hiszen a többség drága Converse vagy Vans tornacsukába mászkál, HelloKitty-s pólóban,és IPOD-dal a kézben. Akkor miért is sz@r nekik?
2010. jan. 22. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Miért teszik fel ugyanazokat a provokáló kérdéseket százötvenszer?


Azért, mert ez egy divatstílus. Ezeket a cuccokat tudják jól párosítani a világnézetükhöz. Tinédzser kori "depi" ez, majd elmúlik.

2010. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Mert tényleg szar az élet

kurv@ szar

2010. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Játszák az eszüket, ennyi idősen gőzük nincs ezekről a dolgokról... jól pofán vágnám mindegyiket, elvinném követ törni, nem adnék enni nekik. Úgy sírnák vissza a kis EMO-s életüket, hogy öröm lenne nézni...
2010. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Én nem vagyok emós, és nem tudom, nekik mi a bajuk, azt viszont tudom, hogy a pénz nem boldogít. Ezt már egy óvodás gyerek is tudja, legalábbis nekem megtanították a szüleim.
2010. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
15.52! Hogy tanították meg neked óvodás korodban? Elvertek egy köteg ötezressel? Vagy kaja helyett aprópénzt tettek a tányérodra? :D
2010. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Tini kor, tomboló hormonok, változások. Semmi különb. :)

Én is anno átestem ugyanezen, vagy legalábbis hasonlókon, csak nem volt emo stílus. :D

2010. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen a pénz nem boldogít

:(

2010. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ugyanaz, tinikor + idióta nyafogás. legtöbbjük elkényeztetett elitnegyedbeli kölyök. és fogalmuk sincs a fájdalomról (én se vagyok húde érett, de átéltem egy pár dolgot szintén vans cipővel a lábamon, és nem nyafogok, mert tudom, hogy nem megyek vele semmire, inkább próbálom jobbá tenni az életem).
2010. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eretnek leszek: a társadalmi jelenségek néha jók, néha nem. Az érzelmesebb vonulatok mostanában nagyon is jó pontot érdemelnek, mindegy is, milyen köntösben bukkannak fel. Kiveszőben van a valódi, mély tartalom az eltúlzott módon sivár érzelmi életű férfi-ideálok és a hasonlóan kérlelhetetlen nőideálok korában. A gyerekek és a fiatalok nem annyira vakok, mint akik évtizedeken át engedték vakítani magukat. Érdemes lenne elgondolkodni, hogy miért sikeresebb MA a csöpögősebb műanyag, mint a keményebb műanyag.
2010. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Írtad, hogy tessék elgondolkodni, hogy miért sikeresebb a csöpögős műanyag a keményebbnél. Szerintem ez elég szomorú, hogy így van. Mert ezeknek a fiataloknak (most jelen esetben az emosoknak), azért elég rendesen át van mosva az agyuk (pl.: Viva tv, de még megannyi más is ...stb.). Az tény, hogy sikeresebb (persze ez megint nézőpont kérdése), de nem hiszem hogy ez egy pozitív társadalmi jelenség.
2010. jan. 26. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!