Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SEGÍTSETEK LÉGYSZI! Egy...

SEGÍTSETEK LÉGYSZI! Egy videót keresek!?

Figyelt kérdés
Egy olyan animációt keresek a youtubeon, ami arról szól, hogy az emberek felfedeznek egy bolygót, és ott ugyanolyan emberek élnek, azzal a különbséggel, hogy a fejük helyén a nemi szervük van, és fordítva. Az emberek fellázadnak ellenük emiatt. Burkoltan a rasszizmusra utal. Díjat is nyert. Nagyon hálás lennék, ha valaki tudná a címét vagy belinkelné nekem. Köszi előre is!
2010. jan. 21. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
www.pina.hu/84545415/video/neger
2010. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz te barom:S
2010. jan. 23. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen kreténeket! Ez nem a csúcsfejek? Az a cím "Csúcsfejek" Bár ott nem nemiszerv van
2010. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a másodiknak, de sajnos nem. Halott ötlet volt megpróbálni, elég ismeretlen dolog. Mindegy. Azért köszi (mármint a másodiknak).
2010. jan. 23. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
KEDVES UTOLSÓ!!! El sem hiszem, hogy tudtad!!!! Hihetetlenül hálás vagyok, nem sok reményt fűztem hozzá, hogy bárki is ismeri! Egyébként azt megkérdezhetem, hogy honnan ismerted?
2010. jan. 25. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nem ismertem, beírtam a leírásodat, hogy "fejük helyén a nemiszervük van" és a találatok között kikeresgéltem, aztán meglestem youtubon, feltételezhető volt hogy ezt keresed ígyhát belinkeltem :)

Örülök hogy tudtam segíteni ^^

2010. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ohh, egy számítógépzseni vagy:) Én hiába írkáltam be, hogy genitaal head zog, semmit nem akart kiadni :S De jó, hogy vannak még ilyen segítőkész emberek:)
2010. jan. 25. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!