Elektromos cigaretta?
Tudnátok ajánlani rendes cigaretta kinézetű elektromos cigarettát, ami nektek bevált, vagy jót hallottatok róla?
A 1-2 ezer forintos E-healt és társai kíméljenek. Olyan 10 ezret szánnék rá. Köszönöm előre is.
Amit linkeltél, az pont nem cigaretta formájú.
A cigiformák nagy része nem sokat ér, kevés a kivétel, és még a jobbak sem adnak kielégítő élményt mindenkinek, mivel nem csak a készülékek, de az igények is eltérőek.
Ha normális szettet szeretnél és nem akarsz felesleges kísérletezésre költeni, akkor vásárlás előtt vedd a fáradságot, és tájékozódj tisztességesen, ne konkrét ajánlást várj, mert azzal a legnagyobb esélyed mellényúlásra van.
Ha rákeresel az ecigi és a forum szavakra, hamar megtalálod az információszerzés korrekt forrását. Onnan már csak olvasni és tanulni kell.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!