Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Füvezők! Mit éreztek amikor...

Füvezők! Mit éreztek amikor be vagytok szívva?

Figyelt kérdés

Halucináltok is?:D


És meddig tartjátok lent a füstöt?


2010. jan. 17. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

először is kicsit lezsibbad a tarkód, a lábaid és szédülsz. aztán a többi az sok mindentől függ:D általában nevetek mindenen:D hallucinálni fűtől igazából nem nagyon fogsz, hacsak a dealer még nem tesz hozzá valami mást is hogy hígítsa a füvet. vagy ha még palánta korában ópiummal öntözték:D (na olyat nem Magyarországon fogsz kapni xD)


mi addig tartjuk lent a füstöt amíg újra hozzánk nem ér a joint. (ezt hívják török kör-nek.)

2010. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nem szoktam füvezni de próbáltam már.

eltompul az agyam és nagyon jókat lehet röhögni a másikon ha jó a társaság. de valaki rosszul lesz tőle és az elég kellemetlen érzés.. :S

én azt nem értem amikor vki rendszeresen szív akkor mit érez.. mert nagyon ritkán tök jó de nem érezném ezt mindennap..

sokáig kell benntartani a füstöt.. szoktak vele versenyezni h ki bírja tovább mikozben adogatják körbe a jointot.. :D

2010. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát első évbe csak heti 1-2ször toltam akkor szakadás szinte mindig:D időérzék az 0 lesz., volt olyan amikor napi 2-3 is megvolt, de ez kb 1-2hétig volt ez. na vége-felé húhh olyan volt mintha gázoztam volna:tompaság és nem tudom mi miért paranoia.. most meg 2hetente egy feles cigi de beparázok tőle igaz most elég sok tőlem független rossz ütött be egyszerre , ha szakadni akarsz akkor legyen alaphangulat, amugy kb olyan az érzés amire rávagyok hangolodva szar kedvel parázok, jó kedvvel szakadok:D ja amugy a szemek hát igen jó ha van nálad szemcsepp..:D:D
2010. jan. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én eddig 2x füveztem + 1 alkalom mikor az első slukk után elkezdtem köhögni mint a szemét:D azt hittem hogy valamit rosszul csináltam vagy nincs hatással rám,de megnyugodtam:D
2010. jan. 17. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:

3ik vagyok,

amúgy mi is török körbe nyomjuk(eddig nem tudtam hogy így hívják:D) meg szoktunk félrománt is mi így hívjuk, az olyan hogy ökölbeszoritod kezed be a cigit azt úgy szivni.. de az szerintem gyilkos, meg persze a végén a sat, hát azis ja...:D:D

2010. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én már sajnos akkor érzek valamit, ha nem vagyok beszívva.
2010. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én nem drogozom, nem is fogok, de a mozikból tudom hogy hányingere van és szédöl.
2011. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!