Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SÜRGŐŐS! Tippmix fogadásnál,...

SÜRGŐŐS! Tippmix fogadásnál, haaz egységnyi fogadás tétje mondjuk 1000 forint és 3 meccsre fogadok, akkor 3000 vagy csak 1000 Ft-t kell fizetnem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 11:24
 1/4 anonim válasza:
Ezret, ugyanis a megjátszott meccsek egészére fogadsz, de csak akkor nyersz, ha mindhárom tipped jó. Minél több meccset játszol meg, annál több lesz a várható nyereményed, de az esély is, hogy valamelyik tipped nem lesz jó, akkor buktad az egészet. Én általában 5 eseményre fogadok 200-500 Ft-tal és 1,4-1,7 szorzójú, általam fixnek vélt meccsekre teszek. A kis pénz biztosabb ugyanis szerintem. Sok szerencsét! :)
2010. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:))

És ha meg van adva minimális kötésszámnál, hogy öt, akkor ugye amellé még ki kell választani négy másikat. És azoknál mindegy, hogy mennyi a min. kötés? Tehát ha mondjuk egy másodikat választok, ami mondjuk 3-as, akkor abba a háromba az is beleszámít, amit először fogadtam( az ötös)?

2010. febr. 1. 15:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy is írhattam volna, hogy mikor a min. kötésszám öt, és kiválasztok még négyet, akkor annak a négy fogadásnak mindegy hogy mekkora a min. kötésszám vagy számít?
2010. febr. 1. 15:17
 4/4 anonim válasza:
igen,annak mindegy,ha van benne egy 5ös,akkor a lényeg hogy minimum 5 meccsednek kell lennie a szelvényen,ami bármi lehet.csak óvatosan a tippmixel:P üygesen van az kitalálva..
2010. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!