Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legkönnyebben...

Hogyan lehet a legkönnyebben véletlenszerűen, azaz nem akaratlagosan bepisilni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon sokat iszol, érzed hogy menned kell pisilni, de nem mész el, hanem bepisilsz. (ha 3 éves vagy egyszerűbb)
2010. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak nyomd,de ne gondolj rá!
2010. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első válasz nem hiszem, hogy beválik. pl én is ha sokat iszok és érzem, hogy kell akkor se pisilek be. Egész nap tudom tartogatni, ha épp nem vagyok wc közelben. Meg éjszaka is csomószor fölébredek, ha kell. És hiába nem figyelek rá, addig nem tudok visszaaludni, amíg ki nem megyek.
2010. jan. 15. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha nem mész ki, akkor egy idő után nem fogod tovább bírni. -.-
2010. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én tudnám hidd el! Egyébként hallottam olyat, hogy ha valaki nagyon sokáig tartogatja, akkor megrepedhet a hólyagja és abba bele lehet halni. Ez igaz lehet?
2010. jan. 15. 15:43
 6/8 anonim válasza:
Ez igaz,tartogatni a végtelenségig is lehet ha erős a záróizmod,azonban a hólyagod megfog repedni és kórházba kerülsz.
2010. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát, akkor majd ha már nagyon nagyon kell, akkor elmegyek wc-re. Tartogatni s nagyon szeretem. :)

Egyszer egyébként egész nap tartogattam és emellett direkt nagyon sokat ittam. Egy idő után már szó szerint fájt, szúrt a hólyagom.

2010. febr. 19. 20:34
 8/8 Szabó Éva Bianka válasza:
szeretek tobbszor bepisilni de nem tudom hogy kel bepisilni
2016. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!