Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek beteg holnapra?

Hogyan legyek beteg holnapra?

Figyelt kérdés
Holnap nem szeretnék bemenni, és valahogyan betegéget kellene okozni magamnak. Segítsetek léci :d
2010. jan. 13. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sajnálhatod hogy nem BP-re jársz, én már kedd óta nem járok suliba a sztrájk miatt (H)
2010. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem kell betegnek lenned, elég ha eljátszod. vagy mond meg őszintén hogy nem szeretnél bemenni:D nekem anyu mindig megértette:D
2010. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
hajszáritozd meg a honaljad majd mérj lázat mutasd meg szüleidnek. Utánna orvos, mond meg hogy a torkod fájt meg lázad is volt, kész az igazolás:P
2010. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ma már kikönyörögtem az itthon maradást, úgyhogy ez holnapra már nem jönne be. A hajszárítóval az a gond, hogy reggel a száraz hajam nem száríthatom mindenki előtt.

Olvastam ezt a sós-kávés módszert. Azzal tudok lázat előidézni? és menny idő után jön meg a hatása? úgy értem nehogy holnap a suliba kapjon el a cifrafosás xdd

2010. jan. 13. 23:30
 5/12 anonim ***** válasza:
ha ma se voltál akkor holnap miért nem tudsz bemenni?..:O
2010. jan. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert hosszú szar nap lesz.
2010. jan. 13. 23:44
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem la lázat "varázsolsz" magadnak vagy valamilyen betegséget, sz@rabb napod lesz, mint a suliban.
2010. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj csak be szerintem,aztán 2 nap és itt a 7vége.
2010. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Menj el a dokihoz és mond azt hogy ma meg tegnap hasmenésed volt és így nem szeretnél iskolába menni.

Az én szüleim se engedik meg hogy csak úgy itthon maradjak de legyél határozott és makacs akkor rádhagyják :D

2010. jan. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
vizezd be a lábat vagy a fejed, takarozz ki és nyisd ki az ablakot xD
2010. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!