Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vertek már meg? Mennyire, és...

Vertek már meg? Mennyire, és milyen sérüléseitek keletkeztek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 17:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia. A suliban kötekedtek egy kb. 3. osztályos kislánnyal a 8.-sok, én meg meg akartam védeni a kislányt és nekem jöttek.... Ők voltak 3-an én meg egyedül.... Ráadásul Ők 8.-sok voltak, én meg 6.-os. Egy tanár sem állította le őket, gondoltam, nem hagyhatom, hogy bántsák a kislányt. Ha a tanár nem lép közbe, gondoltam, majd én.... Eléggé megagyaltak. Nem lettek komoly sérüléseim, mert igyekeztem védekezni, na meg ütöttem is:D Annyi volt, hogy fájt a hasam, mert valamelyik idióta gyomron rúgott. Kérdezte a tanár, hogy miért verekedtünk össze, én mondtam, hogy miért, erre a tanár: "MIlyen rendes tőled, hogy meg akartad védeni a kislányt!", erre én mondtam neki, hogy nem az én feladatom lett volna, hanem az övé és elég baj, hogy nem lépett közbe! Máskor nem agyaltak meg:D Remélem nem is fogok verekedni egy ideig. Üdv: Gyuszi, 16
2010. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!