Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskolában szólhatnak a tanárok...

Iskolában szólhatnak a tanárok köldök pc-ért?

Figyelt kérdés
Majd május-június környékén szeretnék szúratni köldök pc-t. 14 éves vagyok, 8.-os. Szólhatnak érte a tanárok?
2010. jan. 8. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
áltiba lehet, gimiben nem hiszem. ne mutogatsd nekik! ismerek olyat akinek van, szerinte nagyon fáj mikor berakják, gondoltam jobb ha tudod, de mongyuk biztos tugtad eddigis...:)
2010. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, mi van a házirendben
2010. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

nem hinném, ne mutogasd.

de én nem ajánlom, h május környékén csináltasd, inkább most mert nem lehet vele fürdeni napozni..nem szerencsés nyár elött:S

de ez csak jótanács:)

2010. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
ejha, nehéz lehet ott tárolni egy komplett számítógépet o_O
2010. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem mutogatod, nem szólnak...egyébként vannak olyan tanárok, akik akkor is szólnak, ha pc nélkül van kint a köldököd. ha nincs benne a házirendben, akkor semmi joguk nincs szólni egyébként, de nálunk van olyan tanár, aki óra előtt kiszedet minden pc-t az emberekből.
2010. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy szüleim majd csak akkor engedik. de majd még meglátjuk

utolsó: -.-" nagyon poénos vagy, komolyan...

2010. jan. 8. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem poénból írtam...
2010. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

mármint a "poénos vagy" annak szólt, aki azt írta hogy nehéz lehet ott tárolni egy számítógépet.

bocsii, amíg írtam addig érkezett a másik válasz :$

2010. jan. 12. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg, mi van a házirendben, vagy még jobb, ha megkérdezed az osztályfőnököd. (ha nem vagy vele jóban, akármelyik tanárodat....:D)

törvény szerint azt raksz magadba, amit akarsz.:D


ahogy sokan előttem, azt ajánlom, ne "mutogasd". haspólóban még nyáron is megfázhat a veséd/derekad, abból pedig hosszútávú problémáid lehetnek. tartogasd a strandra.

egyébként, ha nem haragszol, még egy tanács: semmiképp ne válassz karika alakút vagy olyat, ami nagy felületen mozog a kilőtt lyukban. könnyen szennyeződés kerülhet bele, és gondolom, nem akarod, hogy vörös és gyulladt legyen a köldököd.:)

2010. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem látják nem szólnak érte.

Nálunk sem szabad a fülbevaló, mégse szólt még senki, mert nem látszik a hosszú hajamtól. :D Viszont van olyan a suliba, akinek szóltak, hogy szedje ki.

Ha nem látják, nem szólnak... :P


15/F

2010. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!