Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért becézte Sai rondaságnak...

Miért becézte Sai rondaságnak Sakurát a shippudden-ben? Meg amúgy is, miért mondják rá egyáltalán, hogy ronda? Csak azért mert nincs akkora melle, mint Tsunadénak? . Szerintem egyáltalán nem néz ki rosszul

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 19:32
 1/10 anonim válasza:
100%

szerintem a nagy homloka miatt de lehet a melle miatt is :D

de sztem jó csaj sakura :D

2010. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is...de én éppen azért szeretem, mert nem olyan tökéletes, mint Ino, hanem megvannak a maga kis hibái, mint ahogy bennünk is
2010. jan. 8. 19:51
 3/10 anonim válasza:
93%

Tévedés! :)

Sai azért hívta rondaságnak Sakurát, mert valakit lerondázott, és mondták neki, hogy ezt nem illik, ha már mond valamit, akkor mondja az ellenkezőjét, azaz hogy jól néz ki. Ezért amikor ezt mondta Sakurának, azt hitte, hogy ha szépnek akarja nevezni, akkor is az ellenkezőjét kell mondania.


(Mert ugye Sai az ANBU Root tagja, akik csak kivételes alkalmakkor találkoznak "normális" emberekkel, ezért nem ismeri az etiketet.)

2010. márc. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bár az utolsóval annyiban nem értek egyet, hogy akkor Inot meg miért mondta szemkápráztató szépségnek...nah mind1 :)
2010. márc. 20. 19:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert Sai ANBU tag ezért az életét úgy élte le hogy minden érzelmet mellőzött...Sainak szerintem ezért volt csúnya mindenki,mert nem tudta, nem értette, hogy mi a szép...Emígy meg Inora is azt mondta volna hogy csúny, de mivel ráfázott amikor Sakurát "dícsérte" ezért az ép ész azt sugta neki hogy a véleménye ellenkezőjét kell hogy mondja, ezért dícsérte meg Inot...
2010. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tehát akkor Sakurát szépnek látta, Ino-t meg rondának? O.o

Nem nagyon értem...

2010. aug. 2. 12:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát Sakurát, de még Inót sem tartotta szépnek, csak Sakurának meg is mondta hogy ronda, és akkor Sakura ellátta a baját (most nem emlékszem hogy Sakura leordibálta vagy meg is verte Sait)...Na és az miatt nem merte megmondani Inonak az igazat (hogy ronda) nehogy megverje XD...Em én vok az előző, remélem hogy most érthetőbben fogalmaztam :D
2010. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
aha, mostmár okés...csak azért nem esett le egyből, mert az animében mindig azt hangoztatják, hogy ino milyen dögös..stb..:)
2010. aug. 3. 16:02
 9/10 oroszkremtorta válasza:
Ha az ellentétét mondja annak,amit gondol, akkor nem úgy lenne logikus hogy Sakurát szépnek látja,azért rondázza le? :D Inot pedig csúnyának,ezért mondja az ellentétét..
2014. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 oroszkremtorta válasza:
Nem, bocsi, most láttam azt a részt, és 7-esnek van igaza. :)
2014. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!