Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az egészről?

Mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet a Reader's Digiest Kiadótól, hogy esélyem van 30 millió forintot nyerni. Az döbbentett meg, hogy nem vagyok előfizetője semmien könyvnek ettől a kiadótól és mégis küldtek nekem is egy ilyen levelet melyben az ált, hogy 5-7 napon belül kapni fogok egy bordó borítékot és csak visszakell küldenem a sorsolási számommal amit benne kapok ha szeretnék nyerni. Ti mennyire hisztek ebben?
2010. jan. 7. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
kamu, nem fogsz nyerni...:(
2010. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi kb 15 éve rendelünk néha könyveket tőlük, és eddig még nem lettünk milliomosok sajnos.. de a könyveik jók
2010. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már ilyet tőlük.DE azért gondolj bele, mivel nem csak az előfizetők "játszanak" hanem mindenkinek kiküldik, akinek megszerezték az adatait, ha valós is a nyeremény elég sok játékos között sorsolnak, dehát, ha visszaküldöd azzal se veszítesz semmit, biztos fogsz még kapni tőlük hasonló és reklám leveleket, amíg nem írsz egy nyilatkozatot nekik, hogy hagyjanak békén.
2010. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is küldtek,félévente küldenek. Mivel ingyen van és annyira nem találom zaklatónak, visszaküldöm.Ha nagyon sokan ugy gondolják, hogy "minek visszaküldeni, ugysem nyerek" akkor nekem több esélyem van nyerni. Valószínűleg nem kamu, hiszen be lehetne őket perelni hitegetésért vagy mittudom én :D
2010. jan. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, arra gondoltam, hogy a Readers Digest elég nagy cég..nem szórakozik 30 millákkal
2010. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 7. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan küldjed vissza amit visszaakarsz. Legfeljebb 245456356 évig fogják még küldeni a sz@rjaikat, és nem fogod tudni lemondani. Nem hallottad még az egyik nyanya történetét, aki ilyen szutykokat gyűjtött, hogy ő nyert? Összegyűjtött minden honnan, azt kijött hozzá a végrehajtó, mert valamilyen szutyok termékismertetőre nem fizetett. Az meg mentegetőzött, hogy ő nyert 60x millió forintot, majd abból kifizeti... Képzelheted. Azt hittem ezt a Reader's Digest-et már senki sem veszi be. Na de mégis...
2010. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is szoktunk kapni, de már ki sem bontjuk, megy a papírosba.
2010. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!