Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skin Workshop Tattoo-ban a...

Skin Workshop Tattoo-ban a Miskolc plázában milyenek a tetoválás árak?

Figyelt kérdés
Valakinek van rossz tapasztalata velük kapcsolatban ?
2010. jan. 7. 17:40
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Csak ajánlani tudom őket! Miskolcon a legjobbak, de országosan is elismertek! Egyetlen "negatívum", hogy várni kell, mert eléggé be vannak táblázva...

2010. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Ugyan én még nem voltam de tervezem hogy megyek. Írtam nekik e-mailt az árakkal kapcsolatban és egy 10-12 centis tetkót 15 ért csinálnák. De szerintem a legjobb ha szeméylesen érdeklődöl.

2011. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mivel kulfoldon elek, emailben erdeklodtem. Nagyon korrekt kimerito valaszokat kaptam. Eppen ezert lepodtem meg mikor bementem a piercinges srac undoritoan viselkedett. Nagykepu, arogans es lekezelo volt. Pocsek szolgaltatast kaptam a normal arak duplajaert. Sem ekszervalasztek nem volt (csak szin de forma nem)... Arra a tetovalasra, amit 2 masik -a kornyeken talalhato tetovalo- egy alkalomban megcsinal, naluk 2 alkalom lett volna. Persze hogy minel tobbet huzzanak le rolad. Egyaltalan nem voltam megelegedve veluk, sot....
2012. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sem vagyok megelégedve velük.az én tetkóm nem nagy,nem zombis, nem színes,de számomra nagyon nagy jelentőséggel bír. Ha jól emlékszem ezért csináltat legfőképpen tetoválást az ember.a mintát én rajzoltam, és nagyon nem volt szimpatikus amikor az előkészületek közben a két srác kiröhögte.már csak azért sem mert ő a szolgáltató. Egyszerű kis vonalak... talán túl egyszerű ahhoz h egyenes legyen.... lehet h elismertek de a hangulat és ahogy a vendégeikkel bánnák az nagyon gàz.nem mondom hogy ne csináltassatok tetkót náluk,de szívélyes fogadtatásra nehogy, még csak barátságos hangulatra se lehet számítani. Én nagyon nagyot csalódtam.
2014. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!