Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú és...

Nagyon tetszik egy fiú és folyton rá gondolok. Nem tudok koncentrálni sem tanulásra, sem másra. Ez normális? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha pl. leülök tanulni egyszercsak azt veszem észre,hogy már rég nem a tananyagot olvasom,hanem mosolygok és arra a fiúra gondolok. Ez nagyon zavar! Veletek is volt már olyan,hogy tetszett valaki vagy szerelmesek voltatok és emiatt nem tudtatok azzal foglalkozni amit épp csináltok/csinálnotok kéne?

L/14


2010. jan. 6. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen pont így vagyok vele én is! Sztem jó dolog,és nagyszerű érzés, úgyhogy te se tegyél ellene semmit (később úgyis enyhül az magától is!)
2010. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Járj velem és nem csak gondolnod kell rám.... :D
2010. jan. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont igy vagyok a tanulással is próbálok koncentrálni,de nem megy.Csak arra a srácra tudok gondolni.12/L
2010. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szerelemnek.
2010. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen!! :))
2012. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!