Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem segíteni, hogy...

Tudtok nekem segíteni, hogy mi ez és hogy lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, valaki nagyon profi tumblis segítsen nekem kérlek! Láttam több tumblit is,(de egyiknek sem emlékszem a nevére sajnos) ahol van ilyen 'fal'. Hogy rákattintasz, és bármit ráírhatsz és az ott is marad, mindenki láthatja.

2014. jún. 16. 13:06
 1/3 edemmester ***** válasza:
Soha nem használtam tumblr-t, de mivel még senki nem válaszolt, máris utána nézek.
2014. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 edemmester ***** válasza:
Keresel egy honlapot, ahol hozzászóló modult tudsz csinálni. Használhatsz akár egy sima facebookos komment dobozt is, vagy bármit. Szóval keresel egy honlapot, ahol hozzászóló dobozt tudsz generálni, beállítod, majd a kész HTML-t beilleszted a tumblr-öd egyik oldalára. (A szerkesztésnél van HTML szerkesztési mód, ott tudod mindezt megtenni)
2014. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nagyon köszönöm:)
2014. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!