Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereted EMINEM-et? Miért?

Szereted EMINEM-et? Miért?

Figyelt kérdés

Indokolj!

És írd le azt is,melyik a kedvenc számod EMINEM-től :))

Ja és szerintetek lesz/volt valaha is Magyarországon EMINEM koncert?? :DD


2010. jan. 1. 21:44
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Eminem a kedvencem a ra műfajban. Szerintem minden száma egy-egy külön történet. Rengeteg száma van és nagyon jó a szöveg és annyira a zene se rossz. Nemcsoda, hogy számos Grammy-díjat kapott már és van egy Oscar díja is.
2010. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

imádom, tisztelem :)

komolyan mondom annyi mondanivaló van a számaiban hogy az hihetetlen...nálam örök kedvenc marad. ja és rohadt jól néz ki :D

kedvenc számaim tőle: When I'm Gone, Sing For The Moment, Cleanin' Out My Closet, Superman, Stan, Just Lose It, Without Me, Like Toy Soldiers...stb.. egyébként kb az összes számát imádom, párat már kívülről vágok :D szóval awh. örök kedvenc(L) L/16

2011. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 -s válasza:
89%
szeretem-e? imádom nem lehet leirni azt az érzést ha emghallok 1 számot tölle és mit érzek 6éves korom óta rajta nőttem fel nem is ismertem soha más zenét nem volt könnyü gyrek koromse de nem akarok belemennI:D a lényeg az h mindig az ö számai vigasztaltak meg és adtak eröt nekem szoval igen és az összes számát kivétel nélkül istenitem szoval mindegyik a kedvencem:D 17/F
2011. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

velem is ez van.

nekem sincs könnyű gyerekkorom,és mindig megvigasztalnak a számai :)

2011. jan. 13. 15:29
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

Mint a legtöbb médiában dolgozó embernek,neki is vannak propaganda fogásai ,

De ez mögött marha nagy tehetség van,a zenei alapokat Dr. Dre nagyon jól alá rakta régebben,amit az évek során Eminem is eltanult,valahol meséli,h eleinte jegyzetfüzetbe írta h mit h csináld Dre :).

Ezen kívül olyan élettapasztalata van,ami nem mindennapi, és ezt ügyesen alakítja művészetté.+ van 1 sajátos rímtechnikája ami sztem krva jó.

Koncert max 30 év múlva amikor ki tudják fizetni .. :)

De ha vmelyik környező országban lenne nekem már az is jó lenne.

2011. aug. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19:08 - assal tökre egyetértek!! :D
2012. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy 2 éves a kérdés, de én imádom és úgy látom eddig nem is volt olyan aki nem szereti! :D
2012. aug. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez egy ostoba kérdés. Persze!

Hogy miért? Elsősorban mert nagyon jók a számai, az előadás stílusa, magát adja (de nem el!). A szövegei is tetszettek. Amióta visszatért, már az élete miatt is tisztelem őt. Mindazért, amint átment, és hogy mindezek után ekkora ereje van, és visszamászott a legmélyebb gödörből is.


Kedvenc számaim: The way I am, Beautiful és Not afraid. Valamint most felkerült a listára a Best friend című száma is.

2015. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Imádom de ahogy az édesanyját megalázza és verte vagy veri még nem tudom de az sok.Nem ellene beszélek de nem érti meg hogy az anyjának milyen nehéz volt csak 73 órán át tartott a szūlése,15 volt csak,párja elhagyta és a gyerekellátással kapcsolatban sem ír a média hogy segített volna neki ebben bárki.Értem én hogy szexelni könnyű de ő nem erre gondolt hogy majd elhagyják.Dönthetett volna úgy is a korára hivatkozva hogy elveteti de mintha Eminem ezeket a dolgokat figyelmen kívūl hagyná.Jó nem ő kérte hogy szūlessen meg,az elhagyásról sem tehet de hogy valami egyūttérzést mutatna az anyja iránt ,nem is értem.Amugy nagyon szeretem Emt csak ezek a dolgok furák nekem.
2017. jún. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!