Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tartható fenn egy...

Hogyan tartható fenn egy lakás egyetem mellett? (Lent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, jövőre egyetemre megyek. Olyan tapasztalatokra volna szükségem-tanács formájában- hogy hogyan tudom fenntartani egy lakást(1 szobásat) egyetem mellett, valamilyen szellemi munkát kellene találnom, de azt gyakorlat és papírok nélkül nagyon nehéz
2014. máj. 30. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Diákmunkát keress. Abból is vannak jobban fizetők akár 700-as órabérben is. Ha lány vagy és jól is nézel, akkor meg még több lehetőséged van és az ilyen fajta hostes munkákat jobban meg is fizetik. Egyetemen lehet ösztöndíjat is szerezni. Ahova én járok, ott pl egész jó kis ösztöndíjak vannak. 3-as átlagra is 15ezret kaptam havonta. Illetve ilyenkor még nyugodtan kérhetsz szülőktől, nem ciki.
2014. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) hát annyit hogy nem lány vagyok szóval az sztornó, anyáméktól meg nem nagyon akarok kérni, elvégre is ugyan abban a városban maradok, csak a függetlenség a fontos, és ha tőlük kéregetek, akkor az ugye nem túl független dolog :D azért köszi szépen ;)
2014. máj. 30. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!