Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol nyilvánul meg leginkább...

Hol nyilvánul meg leginkább az, hogy az emberek mennyire gonoszak?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
gyilkosok tolvajok művei
2009. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
gyakorikerdesek.hu
2009. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szinte mindenhol:utca,iskola,munkahely de akár otthon is.
2009. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudtok mondani konkrét esteket is?

2009. dec. 30. 15:28
 5/8 anonim ***** válasza:

"gyakorikerdesek.hu" :D -mennyire igaz!

Én tudok neked mondani,saját történetet-bár nem tudom,ilyesmire gondoltál-e,de sztem itt eléggé megnyilvánult a gonoszság:

Fél éve "összevesztünk" a legjobbnak hitt gyerekkori bnőmmel.Ezt most nem részletezném,mert akk teleírom neked itt az oldalt.A lényeg,h nyaraltunk 4en,ő vérig sértődött,mert nem segítettem neki befejezni a főzés utolsó 1/4ét(igaz,a többit én csináltam tök egyedül)-nem baj,bocsánatot kértem tőle,mint láthatod,a semmiért,de ő jól kiosztott...aztán a párja mondta a páromnak(akik haverok...vtak),h ez csak kifogás,bnőm most akarja megbosszulni régi"sérelmeit" amiket tőlem szenvedett el(ezalatt ő azt érti,h én az elmúlt pár évben néha szóvá mertem tenni,h kéthetente nincs rám egy napja,h találkozzunk,mert örökké egy srác barátjával lógott(aki nem mellesleg olyanokat terjesztett bnőmről,h dagadt tehén-ezt ős is tudta-de nem baj,azért jobb volt nálam),és még ezért is ő volt megsértve-mert én sérelmeztem,h alig van velem-nah de most nem ez a lényeg,hanem az ő bosszúállása-azért ilyesmire nem számítottam:én,a párom,ő és az ő párja együtt jártunk bulizni egy srác albérletébe.A csaj kitalálta,h mindenfélét kezd rólam terjeszteni,h nehogy ott legyek vele egy légkörben.,mára sikerült úgy manipulálnia a barátját is,h állandóan a párom fejét tömné,h szakítson velem, ő csak akk fog vele újra barátkozni,meg h nehogy elkötelezze már magát,közben a haverjai előtt olyanokat terjeszt h egy papucs és én nem engedek meg neki semmit(holott ez közel nem így van,a csaj furkálódik,h még a barátom se mehessen oda,de ez nekik nem tűnik fel),akkor bnőm a másik srácnak azt hazudta,h én útálom és elegem van belőle(holott bnőm gúnyolta őt állandóan előttem,h ő már mennyire ki van tőle akadva,meg egy nyomi lúzer)tegnap szilveszterkor a barátja részegen felhívta a páromat,h hagyjon ott engem,ahol éppen vagyunk,és menjen el hozzájuk EGYEDÜL bulizni,nah szóval,nem tudom így neked,mint kívülállónak mi jött le ebből,de a lényeg,h én nekik sosem ártottam,egy rossz szavam nem volt a srácokra(a bnőmmel meg csak a mi ügyünk,ha összevesztünk-de ezt ő láthatod,nem így gondolja.)

Szóval emberi gonoszság:

1.legjobbnak vélt gyerekkori barátom ilyen "bosszúállásra" képes-azok után,h még ő tojt a fejemre az utóbbi időben,én mindíg ott vtam neki,amikor senki más a barátai közül

2.az általa manipulált barátja(aki mondjuk alapból külön történet ettől eltekintve)aki azért drukkol és azon van,h engem elhagyjon a párom.

Nekem csak a párom van,egyben ő az igaz barátom is,és nagyon szeretjük egymást-úgy,mint nem sokan manapság.Mit tudnak ők erről?szüleim nincsenek-apám elhagyott minket,anyám alkoholista lett és mindenkit útál,aki segíteni próbálna rajta,szörnyű dolgokat vágott az én fejemhez is,amikor ittas volt-máskor meg"szeret",ezek mellett sajnos beteg is vagyok,ami nagson megtör lelkileg,mert külső jelei is vannak(ezt a drága egykori bnőm mind tudja)és ennek ellenére ilyen emberek vannak...komolyan,nem is tudom,h ez a gonoszság hanyadik foka már,de nem semmi...jelenleg azt is el tudnám képzelni róluk,ha történne velem valami,akk eljönnének a temetésemre és röhögnének felettem.Mindezt ok nélkül,én sosem használtam ki senkit,sosem mondtam senkiről rosszat,sokszor ha belém rúgtak,elfelejtettem...talán pont azért,mert velem a családom sosem bánt így...apám,amikor megszülettem,azt mondta anyámnak,h adjanak intézetbe,mert ő nem akar gyereket,amikor a szüleim elváltak,apám anyja úgy tett,h legalább nem kell velem többé játszania...nagyon sok sérelem ért,és főként a családtagoktól,közeli baráttól,még csak 20 éves vagyok,remélem egyszer képes leszek normális életet élni,de ezek a sebek sosem gyógyulnak be,és tényleg az bánt,h én jó vagyok másokhoz,de mindíg belém rúgnak,és ennyire gonosz emberek vesznek körül,látom,h a sok aljas embernek odaadó családja és barátai vannak,akiket csak kihasznál.KI irányítja ezeket a dolgokat?Hol az igazság?Én nem tudom,de sokszor úgy érzem,h ebben a világban már nincs jóság és így semmi értelme az egésznek...

2010. jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
cigánybűnözés
2010. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem itt a gyakorikerdeseken. De tényleg. Azért mert itt az emberek élvezik az anonimitást, s egy csomó dolgot mondanak, amit személyesen nem mernének. Nekem most egy kérdésemért egy ember, meg egy másik félig úgy kiosztotta a fejemet, hogy szégyen nem szégyen, a könnyeimtől alig látok. Pedig komolyan mondom, de tényleg, semmi gáz nem volt benne. És igazából szégyen,meg túlérzékenység, de annyira rosszul esett, hogy most itt sírok.
2011. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zlai válasza:

kezdjük az alapoktól, a gonoszság csak egy fogalom, felfogás kérdése, ki mit hisz gonosznak...én speciel semmit. senki nem születik gonosznak,csak azzá vált ebben a kib@szott világban, ahol a butaság az úr...röviden ennyi.

Képezd az elmédet, el ne vessz a tömegben.

2023. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!