Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell beírni a keresőbe,...

Mit kell beírni a keresőbe, pl youtube-ra, hogy olyan videókat nézhessek, amelyekben a mostani zeneszámokra táncolnak az emberek?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy mikor házibuli, discó agy akármi buli van s mennek ezek a mai számok én igazából nemtudom hogy hogyan szoktak táncolni. Tudom a táncban az a lényeg jól érezzem magam, de azért mégis mit kezdjek kezeimmel lábaimmal áhh nemtudom.

Tudom hogy az önbizalmammal is van baj, azon kéne változtatni de szeretnék egy-két ilyen videót megnézni s elcsalni 1-2 mozdulatot. Szóval mit írhatnék be?


2009. dec. 29. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
HA a mi divat táncot szeretnél akkro D'n'b dance vagy TcK(tecktonick) vagy jumpstyle ezek a "mai táncok" inkább utca táncok...írd be nézd meg a videót koppintsd le és bátran kombinálj magadnak újakart...
2010. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

előző vok

esetleg néz meg egész filmeket pl stet up vagy street dance

2010. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!