Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sims 2vel játszòk, ti...

Sims 2vel játszòk, ti mit csináltatok Brandi Broke-kal?

Figyelt kérdés
Én jàtszottam vele a 3. gyerek születéséig, akit Diennek neveztem el( ti minek??), majd kicsivel később csináltam egy Mario Gilbert nevű csávot azzal összeházasítottam és mivel rendészetis jòl keres, szoval Brandi otthon ül egész nap és gondozza Dustint (aki mindjárt felnő), Beau-t (aki tini és együtt van egy általam kèszített csajjal), Dient (aki már iskolás) és Bessy Gilbertet (mert apja Gilbert mint már írtam) aki csecsemő meg akarok még egy gyereket.

2014. máj. 20. 15:53
 1/1 anonim válasza:
Én is csináltam neki egy pasit, a babát Zachariah-nak neveztem el, és főállású anyuka maradt addig, míg a kicsi iskolás nem lett, utána rá nem sokkal át is lépett az öregkorba, szóval most élvezi a nyugdíjas éveit :D.
2014. máj. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!