Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj, ha felvágják az...

Mennyire fáj, ha felvágják az inyedet és kivesznek egy fogat?

Figyelt kérdés

30.án lesz egy 'műtétem', mert jönne ki a bölcsesség fogam, csak egy másik fog az útjában áll, és fel kell vágni az inyemet és ki kell venni.Mennyire fog ez fájni?Hogyan fogják csinálni?

15/F


2014. máj. 16. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
helyi erzestelenitessel. akkor nem fog fajni, majd amikor elmulik az erzestelenito, akkor...
2014. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:

nem fog fájni.a bölcsesség előtti fogat kár kivetetni,az jó kis fog.a bölcsességfog sokkal hamarabb elromlik ha elhanyagolod.a környékét telenyomják érzéstelenítővel,még a szájpadlásodba is adnak..de ez nem világos.miért vágják fel az ínyedet?foghúzáskor nem szokták felvágni.

vagy a bölcsességet fogják kivenni?

2014. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, nekem azt mondták, hogy kiveszik a bölcsességfogamat.
2014. máj. 17. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, hogy nekem már vágták fel az ínyemet, és egyáltalán nem fájt. Úgy emlékszek kettő érzéstelenítő injekciót kaptam. Az kicsit kellemetlen, amikor kicsit hozzáér a szike a foghoz, de nem vészes. Nekem utána sem fájt. /A bölcsességfogról viszont nem tudok nyilatkozni./
2014. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!