Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SŰRGŐS! Visszamondjam-e vagy...

Bogyesz98 kérdése:

SŰRGŐS! Visszamondjam-e vagy sem (többi lent)?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy külföldön járok középiskolába, és még nem beszélem olyan jól a nyelvet, így nem kaptam semmiféle szerepet sem az osztály színdarabjában.Viszont 19 nappal az előadás előtt beállítottak énekelni, mert kiderült hogy jó hangom van. Énekeltem már korábban is mások előtt, de csak népdalt, vagy csak a nővéremmel duettben. Nagyon stresszelek, mert pénteken előadás, és én kísérem magam gitáron. Amíg a nővéremmel énekeltem, nem voltam ennyire gáz állapotban, mert ott volt a tudat hogy ha szarul sikerül akkor vagy kisegítjük egymást, vagy jót röhögünk rajta. Most viszont egyedül vagyok, és mivel az osztályom fele kb semmibe vesz a nyelvtudásom végett, nagyon akarok bizonyítani nekik! De amint rágondolok hogy egyedül leszek, és szerepelnem kell, elfog a lámpaláz, és nagyon félek...Gondolkodom hogy visszamondjam-e mert az én produkcióm végül is nélkülözhető. Visszamondjam vagy csináljam végig? Iszonyúan félek attól hogy mi lesz akkor ha leblokkolok :(

2014. máj. 13. 20:40
 1/4 viky27 válasza:
Biztos szép hangod van,azért kértek fel,ne aggodj ko leszel,bizz magadba,bizonyits nekik ;-)
2014. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Szerintem is mutasd meg magad, az ilyen dolgok leküzdéséért érdemes élni, egyszer ess túl rajta és meglátod milyen jó érzés :)
2014. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást :) A vicc az hogy még nem is hallottak énekelni, legfeljebb dudorászni...
2014. máj. 13. 21:14
 4/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Bátorításnak még annyit tudok mondani, hogy én meg éneklés szempontjából pont az ellentéted vagyok, ahol van karaokee, vagy iskolában bárhol mindig megyek fellépni, annak ellenére, hogy tudom, rettenetes hangom van XD

Én csak énekelni szeretek, az, hogy hol már mind1 :D

Meg ha leégeted magad, mert lesokkolsz akkor mi van? Te megpróbáltad, 1000 másik még ennyit sem tett.

2014. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!