Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak most akkor?

Mit csináljak most akkor?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm : Kata. Elmondtam neki hogy nem szeretem Bogit a suliban lévő "legjobb barátnőm" Kata elkotyogta Évinek, az ő legjobb barátnőjének hogy nem szeretem. Ma reggel magához hívott Évi bnője hogy megbeszélje ezt velem. Én persze kamuztam hogy dehogynem. Tökre kedvelem. Attól félek hogy elmondják Boginak hogy utálom. Máj. 28.-án elmegyünk kirándulásra 1 éjszakát ott alszunk de Bogi Sárával és a tesójával szeretne lenni de én meg egy másik oszt.társammal.... Mellesleg azért utálom Bogit mert túl naiv voltam. A legjobb barátnője tavaly elment a suliból és hát persze ő nem akart egyedül maradni rögtön elkezdett velem haverkodni. De annyira bunkó hogy ha olyan kedve van, kibeszél a hátam mögött. Most mit csináljak?
2014. máj. 13. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
krumplis tésztát
2014. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"-.- valami komolyabb válasz nem jutott eszedbe?... Ha nem tudsz válaszolni, (márpedig ez az oldal arra van hogy kérdéseket tegyél fel/válaszolj rá) akkor menj tovább és írjad a "troll" kommentjeid.
2014. máj. 13. 15:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!