Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így a tanulással?

Csak én vagyok így a tanulással?

Figyelt kérdés

Most vannak az iskolánkban az évközi vizsgáink, és irodalom vizsgára 15 tételt kellett kidolgozni és megtanulni. Kidolgoztam őket, és úgy voltam vele, hogy nem kell kinyomtatni most, majd elég lesz a vizsgára. Így is tettem, nem nyomtattam ki, ameddig a tanár be nem jelentette, hogy látni akarja a tételeket, úgyhogy vigyük el őket órára. Kinyomtattam és, ha már ott voltam, kedvem is volt, megtanultam hármat. Most jobban tudom azokat, mint az eddigieket. Szerintem egyszerűen jobban tudok tanulni, ha magát a kidolgozott anyagot a kezemben tudom tartani. Olyan boldogságérzetem van tőle, hogy kedvem lesz tanulni és könnyebben meg is tanulom. Körbekérdeztem az osztályban, de senki nem tapasztal különbséget. Csak én vagyok ilyen, hogy könnyebben tanulok meg valamit ami már kézzel fogható?

16/f


2014. máj. 11. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

"Csak én vagyok ilyen, hogy könnyebben tanulok meg valamit ami már kézzel fogható?"

Én személy szerint határozottan a monitort szeretem jobban.

Emellett volt egy trükk, ami nagyon bejött: ahelyett, hogy újra és újra elolvastam volna a szöveget, egyszer betanultam, majd újra és újra "lekérdeztem". Konkrétan a vizsga előtti 1-2héten minden reggel fejből legépeltem az összes tételt (gyakran szóról szóra).

2014. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!