Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan cosplay ötletek...

Tudnátok olyan cosplay ötleteket mondani amik megfelelnének egy eléggé nagy mellű lánynak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg valami bonyolultabb :) A kék szem fontos lenne, ugyanis nemrégiben vásároltam egy kontaktlencsét, és most már szeretném kihasználni. A testalkatomat illetően nem vagyok nádszál vékony, de molettnek sem nevezném magam. Előre köszönöm a válaszokat :)

2014. máj. 3. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
wonder woman... ő amazon és hát köztudott róluk hogy az amazonokank elég kihívó testrészeik vannak ;)
2014. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést akár én is írhattam volna! :3 Elég hasonlóak vagyunk!


Hirtelen ők jutottak eszembe, bár a ruhájuk nem a legbonyolultabb:


- Hetalia - Ukrajna: nem a legnehezebb cosplay, de az anime elég népszerű, ami szerencsés, mert sokan szoktak cp-zni belőle (legutóbb én is innen voltam Hungary, és valószínű nem ez volt az utolsó alkalom. (^_~))


- Code Geass - Milly Ashford v. Kallen Stadtfeld


- Ikkitousen - Kan-u v. Choun (innen is tervezek egy cp-t valamikorra, sok "nekünk való" karakter van benne x3)

2014. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat <3 Így már tudok válogatni :3


Nos igen, a nagy mell ilyenkor átok! :D Néha olyan szívesen beöltöznék egy csöpp kislánynak (magasságom:160cm, bőven tűrhető lenne) de nem tudok a "kannák" miatt T.T

2014. máj. 6. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Annyira megértelek. (@..@) Én szívesen crossplayeznék is, de tudom hogy ezt a méretet már lehetetlen leszorítani, mindegy milyen profi bindert készítek vagy veszek. Főleg így, hogy habár nem vagyok modellalkat, a hasam még így is lapos, úgyhogy nem lenne mi "kiegyenlítse" a leszorított puklit sem, sajnos nagyon látszana. Még kisebb mellű női karaktereket sem szívesen cosplayezek, de néha nem érdekel már. Sok fanarton is megnövelik a lányok méreteit, szóval gondoltam ennyi még belefér. :3

De mindennek ellenére azt hiszem marad a keresgélés a "tehetségesebb" karakterek után. (^_^)'


2-es válaszoló voltam! (^w^)/

2014. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jaj, annyira átérzem :'D

Azt is bírom mikor kinézek egy olyan cosplayt, aminek a ruhája egyáltalán nem kivágott, esetleg garbós is! Na abban ahogy kinézek..xD Mintha megfulladnék a mellemben :'D

2014. máj. 7. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha meg túl mélyen kivágott a ruha, úgy nézünk ki, mint valami rossz ecchi karakter... xD

Hát meg lettünk áldva, annyi biztos. x3 Pedig azt hinné az ember, hogy pont előnyünkre van, főleg animés körökben, de hát az ember nem akarhat mindig ilyen karaktereket cp-zni. (^_^)"

2014. máj. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!