Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ülsz Szenteste a számító...

Miért ülsz Szenteste a számítógép előtt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 19:33
1 2 3 4 5
 31/44 anonim válasza:
100%

Mert már végeztünk mindennel, mert anyukám a nappalos 12 órás műszakja után hulla fáradt, mert a barátom nem hajlandó együtt tölteni velem a karácsonyt és el is felejtett felhívni, mert közel állok ahhoz, hogy idegösszeroppanást kapjak, így inkább ide írkálok.

Boldog karácsonyt mindenkinek

2009. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Emaileken karácsonyi üdvözléseket ismerősöktől plusz én is irok minden isminek, kb. ezért..:)
2009. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Már meg volt az ajándékozás, vacsora.....most email küldések következnek. :)
2009. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert eddig ez életem legrosszabb karácsonya. És már nem bírom hallgatni ahogy szüleim, nagyszüleim a panaszkodnak és mindenért a kormányt hibaztatják...
2009. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Mert kíváncsi vagyok kinél h telt a karácsony!

Mi a bátyáméknál voltunk.Nagy családi vacsi,ajándékok,love

Most végre pihenhetek egy kicsit :-)

2009. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy olyan embert szeretek már három éve aki szintén családos, mint én, és zakatoló szívvel várom, hogy ő is megérkezzen, és együtt is ünnepelhessünk. Elolvashassuk a már korábban egymásnak átadott karácsonyi levélkét, titokban kibonthassuk az ajándékainkat, és együtt hallgassuk gyertyafénynél a szebbnél szebb gyönyörű dalokat, amiket szintén egymásnak válogattunk már hosszú hetek óta. Mert nekünk ez mindennél többet ér, és nagyon fájó, hogy most két hétig nem láthatjuk egymást.
2009. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

mert a családom leszarja mit csinálok, nem volt ajándékozás nem volt karácsonyi ebéd/vacsi. szerintük ez olyan nap mint a többi.. aham, még jobban leszarnak mint az év többi napjában. annyira jó érzés. kb ez az év legmagányosabb napja.

ezért aratok farmville-en, nézegetem hátha ír valaki karácsonyi e-mailt de ahogy elnézem erre sem méltatnak.

nade boldog karácsonyt:)

2009. dec. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez életem legrosszabb karácsonya. Semmi karácsonyi hangulat nincs itthon, és gyászolunk.
2009. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt a mai nap, délelőtt vásároltam, aztán főztem, és jól sikerült,és a fát is könnyen felállítottuk,szépen feldíszítettük,klassz ajándékokat kaptam. Most meg felnéztem,mi a helyzet itt.de közben tv-t is nézünk,szerintünk egyáltalán nem uncsi:)
2009. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz olvasni, hogy ennyi szomorú ember van szenteste...:(


Mindenkinek , aki most egyedül otthon szomorkodik, kívánok jövőre sokkal boldogabb karácsonyt!!!

2009. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!