Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitsegnyujtas elmulasztasana...

Segitsegnyujtas elmulasztasanak minosulhet e?

Figyelt kérdés

Ma utaztam az egyik buszon egy megallot es az egyik ulesen volt egy ferfi fura pozban. Eloszor arra gondoltam hogy talan alszik, nem zaklattam. kb. 1 perc utan le is szalltam a buszrol, nem szoltam a sofornek sem. Azutan gondolkodtam hogy mi van ha esetleg rosszul volt. Igy nemi keresgeles es probalkozas utan sikerult elerni a bkk ugyfelszolgalatat es elmondtam nekik a helyzetet ill hogy szolhatnanak a sofornek hogy megnezze biztos ami biztos. Utolag mar tudom h ink. ott helyben kellet volna csinalni valamit.

A kerdesem hogy ha a ferfi esetleg megis rosszul volt, baja lett stb. abban az esetben ez reszemrol a segitsegnyujtas elmulasztasanak minosul?


2014. ápr. 18. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem.


Esetleges mentsegedre szoljon,hogy ertesitetted a bkk-t.

2014. ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2014. ápr. 21. 00:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!