Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ekkora sikere a...

Miért van ekkora sikere a facebooknak?

Figyelt kérdés
Végül is ennél normálisabb dologgal is lehetne foglalkozni !
2014. ápr. 16. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne Facebookozz, ennyi!
2014. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs is facebookom !!!!!
2014. ápr. 16. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs neki akkora sikerre, éppen megy ki a divatból, illetve teljesen ellepték a tinik, nekem is egyre kevesebb ismerősöm használja, persze ha már végképp gagyi lesz, akkor jön majd egy újabb hasonló.
2014. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es vok, én speciel a csoportokat használom leginkább, mert elég sok robogó alkatrészhez hozzá tudunk jutni így egymástól a csoporton belül, hála a face-nek. Tehát én úgymond "üzleti" lehetőségként használom, illetve pár közeli barátommal és barátnőmmel chatelek, mert sokat melózom, és nem tudok velük minden héten találkozni sajnos.

A lényeg, hogy aki azért van fenn, hogy minden nap 15-ször kiírja mi is történik vele, azt letiltom én is, meg azokat is akik csak a lájkokra utaznak...

Mindenki döntse el szerintem, hasznos-e vagy mégsem, de én jónak tartom!

2014. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából a facebook az emberek nagy részének azért jön be, mert ott kiélhetik az egoizmusukat, az ember meg ugye köztudottan egoista lény. Tölthetnek fel fotókat magukról, megoszthatják az állapotukat, likeolhatnak dolgokat, hogy aztán mások is lássák, hogy nekik mi tetszik. Ilyen például mikor a tinilányoknak van 650 feltöltött képe, és abból 600-on tükör előtt állva pózolnak, csak a ruhájuk változik képenként. Ezt is csak azért csinálják, mert azt hiszik, hogy ez bárkit is érdekel. És egyes embereket érdekel is, mivel ha nem írogatnának alá/likeolnák, akkor ugye az ő képeiket sem nézné meg a kutya sem.
2014. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!