Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent: "kevés a lemezterü...

Mit jelent: "kevés a lemezterület (C) meghajtón"?

Figyelt kérdés
Rákattintok az üzenetpanelre, hogy megnézzem, mit lehet eltávolítani, tömöríteni, vagy módosítani, de azt már nem értem, mit kell csinálni, milyen programot lehet törölni, nem értek hozzá! Segítene valaki, aki türelmes (!), hozzáértő, segítőkész? Ezáltal isszonyú lassú a gépem. A netem olyan lassú, mintha "betárcsázos" volna! A szakmámból kifolyólag nagyon sok hang anyag van a gépemen. Nem tudom, hogy ez számít-e. Köszönöm, ha segít valaki!!!
2009. dec. 21. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"kevés a lemezterület (C) meghajtón"

Ezt pontosan azt jelenti ami le van írva,hogy nincs már helyed,és nem tudsz sem letölteni rá,sem kibontani,mert nincs hova.Ha egy csomó felesleges dolgot kitörölsz a C meghajtóból akkor lesz helyed is..Én a zenéket,filmeket,és amiket letöltöttem azokat mind ki írtam CD-re,DVD-re.Utána a gépről töröltem.

2009. dec. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó volna tudni hány merevlemezed van(1?2?)és ez van-e particionálva(helyi lemez).Ha megnyitod a sajátgép ikont,ott láthatod hogy hány meghajtód van,(C; D;) Ha van D; akkor nézd meg hogy itt mennyi hely van,és ha lehet tegyél át ide anyagokat a C;-ből(ne Programot).Még a windows telepítésekor ajánlatos egy merevlemezt partíciókra osztani,azaz mondjuk egy 160Gb merevlemeznek. a C;re 20Gb...a D;-t a maradék 140Gb-t a D;nek hagyni. A C;-n van a Windows és a programok,minden mást már a D-re kell menteni.A C; lemezt időnként ajánlatos 1-2 hetente "helyre rakni",-lemezkarbantartóval,illetve töredezettség-mentesíteni. Ehhez a sajátgép/C;-jobb egérklik-tulajdonságok/eszközök/töredezettségmentesítés. A művelet eltarthat sokáig is,de érezhető javulás lesz utána.Egy Abban az eseteben ha eleve kevés az összes helyed--> 20Gb40Gb,80Gb, 1-plusz winchester vásárlását ajánlom(min250GB),ahol figyelni kell hogy milyen winchester foglalatút fogad az alaplapod.(ide vagy sata)
2009. dec. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!