Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkanélküli időszak beleszá...

A munkanélküli időszak beleszámít a munkaviszonyba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, még akkor is, ha nem kaptál járulékot. Bár akkor az csökkenti a nyugdíj összegét.

De ez most csak akkor számít, ha nyugdíjba vonuláshoz kell az éveket igazolni. Neked mihez kell?

2009. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ez tuti?? azért kérdezném nagyon biztosra mert babát várok de volt egy munkahelyem ahol három évig dolgoztam onnan eljöttem közös megegyezéssel, aztán passzív táppénzen voltam egy hónapig és a köv. hónapban pedig azaz dec. 1-óta meg újra munkaviszonyom van de nem szeretem és el szeretnék menni munkanélkülire mivel nem használtam még ki. És ha bele számít akkor még három hónapom lenne mely idő alatt találhatnék még valamit és akkor gyedet kapnék és nem gyest ami ugye nem mindegy összegszerűségében.
2009. dec. 20. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!