Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor igazi a mellem...

Most akkor igazi a mellem vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem régiben megműtettem a mellem, kisebbítettem, a felét kivették és egy kis bőr levágtak és megigazgatták, hogy normálisan álljon. Na akkor most igazi? :D

2014. ápr. 4. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mellkisebbítés- és felvarrás után igazi, de nem eredeti, nem természetes, hanem plasztikázott. Az a vöröslő sebhely, ami majd ki fog fehéredni, de sosem tűnik el teljesen, mindig elárulja majd, hogy plasztikai sebész műve a melled formája, nem a természeté.
2014. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

NEm igazi.

Míg altatva voltál, telerakták szilikonnal.

2014. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annak a válaszadónak üzenném, aki azt mondta, hogy szilikon. Szólok, hogy ez egy gyógyászati TB által fizetett műtét, mert gerinc problémát okozna a volt F-es kosarú mellem. 1. szerinted akarnék én még szilikont bele, ha volt hogy nem tudtam fel kelni olyan súlyos volt a mellem. 2. szerinted a TB fizetné?? :D
2014. ápr. 4. 23:17
 4/6 A kérdező kommentje:
a másiknak köszönöm a választ.
2014. ápr. 4. 23:18
 5/6 anonim válasza:
0%
Nézd...plasztikázott, de ezzel semmi baj nincs, sőt, azzal se lenne ha szilikont tetetnél bele (tudom hogy nem erről van szó!!!) mert mondjuk kicsi lett volna. Ez szerintem mindenkinek a magánügye, pláne ha eü prolémáid voltak, akkor meg pláne.
2014. ápr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azért ejtenék pár könnycseppet az egykori, gyönyörű, F kosaras melleidért:'(
2014. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!