Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktál lógni suliból? És ha...

Szoktál lógni suliból? És ha igen, az osztálytársaidnak beismered, ha kérdezik? És az ofődnek? Előfordultál már, hogy lebuktál?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok, légyszi!
2009. dec. 17. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

tesin: fáj a fejem.. nah mindent meg akartak velem etetni és mondtam h erre allergiás wok (mert nemismertem) és wégül haza wittek és az unokabátyám mondta(wendégségbe wolt épp nálunk) h legközelebb hasfájással panaszkodjak arra nincs gyógyír..xD

13/L

2009. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyógyszer*
2009. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én ma, és ezután se megyek suliba.Tehát idén már nem.elvileg beteg vagyok, tényleg beteg vagyok, de nem annyira, hogy ne tudnék elmenni.Egyébként nem azért "lógok" mert lusta vagyok tanulni, hanem mert engem teljesen kikészít az iskola (lelkileg és idegileg) fáj a gyomrom, ideges vagyok stb.tehát meg érdemlek egy kis szabit, így szünet előtt.
2009. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17:36-os, rokonlelkek vagyunk. :)
2009. dec. 17. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Tesóm 2 hete itthon van mert "beteg" :D Én eddig nem is hiányoztam több napot, de nekem is volt, hogy pár napot kihagytam, de akkor sem betegségből :D Fogszabályzás, fogorvos meg ilyenek után nekem egyáltalán nincs kedvem visszamenni suliba. De nem szeretek hiányozni, mert lemaradok sok anyagról és azt nehezebb azért bepótolni :) Az osztálytársaimnak beismerem, de tanároknak már nem :D Volt olyan, hogy nehéz tzt írtunk, és elfelejtettem rá tanulni, de akkor azt mondtam, hogy rosszul voltam stb :D Anya meg leigazolta, egy napba senki nem hal bele :)

15/L

2009. dec. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam,de fősulis vagyok,csak akkor kérnek igazolást ha 3-nál többet hiányzok egy tantárgyból,v akkorse,felnőtt vagyok,azt csinálok amit akarok,egyébként + akkor teszem magammal a legjobbat ha minden órán bennvagyok.
2009. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Előfordult már, nem előfordultál, bocsi, elírtam. :D
2009. dec. 23. 09:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!