Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ajándéknak örül egy 8...

Milyen ajándéknak örül egy 8 éves kisgyerektől kezdve egészen a 40 éves férfiig?

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne, hogy saját kézzel kell készíteni. (kislány, kisfiú, lány, fiú, nő, férfi is örülne neki)
2009. dec. 16. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
sutemeny
2009. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A süti univerzális, nekem tavaly nagyon bejött a karácsonyi mézeskalács, és becsomagoltam celofánba egyenként, szóval úgy nézett ki, mint ha boltban vettem volna. :-) Egy kis kreativitás a jó recept mellé.

De van ismerősöm, aki zenei összeállítást készít, ez mondjuk azért nem univerzális, mert mindenki zenei ízléséhez nem tudsz alkalmazkodni. Habár az alapötlet jó, ha tudsz olyant kitalálni, ami mindenkinek elnyeri a tetszését, pl. egy fotóösszeállítás háttérzenével, ha ügyes vagy.

2009. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!