Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen általános ajándékot...

Milyen általános ajándékot lehet adni egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Késői húzás volt az osztályban, és én egy oylan fiút húztam, akivel kb még nem is beszéltem.Semmit sem tudok róla.Ő seme gy beszédes srác, engem nemis nagyon bír, ahogy észrevettem.Bár az osztály 94%át nem bírja.Mit adjak neki?

Valami oylan kéne, ami semleges, vagy esetleg örüljön is neki, mert nekem semmi bajoma fiúval.Neki sem sok velem, csak annyi, hogy nem ismer, amx annyira, amennyit lát, és az nem mindig jó:P

Gondoltam, hogy csinálok neki feliratos pólót, de nem tudom, hogy milyen felirat lenne jó.Erre is várnék 5leteket.Neten kerestem, de nem tudok dönteni.

Ár:1000ft körül, max 1400ft.

És péntekig kéne!:S

Nagyon köszönöm:)


2009. dec. 15. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

100ftosban lehet venni 2010es naptárt, bögrét, kis gyertya+ csoki.

Én ezt adnám.

2009. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Egy doboz Drajum Black (cigi)?
2009. dec. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg Axe dezodor?Vagy borotválkozási szett?
2009. dec. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.nek köszi, ha nemtalálok mást, akkor rádhallgatok:)

2.nak:köszi, de nem cigizik..és amúgy sem vennék neki cigit..

3.nak:neked is köszi, de nem szeretnék dezodort venni, az szerintem néha olyan kínos tud lenni, legalábbis nekem.Borotválkozni még nem borotválkozikxD

várok még váalszokat:)

2009. dec. 16. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
PÉNZ
2009. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!