Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális, hogy Ortodox...

Az normális, hogy Ortodox liturgia énekekre szoktam tanulni?

Figyelt kérdés
Mert szerintem qrvára nem. De engem ezek az énekek valahogy megnyugtatnak, és jobban bírok öszpontosítani.

2014. márc. 17. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg még nem hallott volna ilyen éneket, itt van egy: http://www.youtube.com/watch?v=lhrO8M9SuSQ
2014. márc. 17. 21:12
 2/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy csinálod...de ha ezzel jobban megy akkor nincs probléma :D
2014. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Igen, ezek az énekek nyugtatóan hatnak a lélekre...ezért ilyenek. Érted is a szövegüket vajon ?

Az normális, ha valaki zenére tanul. Kinek mi tetszik...jó a választásod !!!

Én nem tudok zenére tanulni, nekem hatásosabb a fel-alá járkálás.

2014. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem a szöveget, mert Szerbiában élek.
2014. márc. 17. 22:37
 5/7 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális, én is hallgatok ortodox énekeket, nem csak tanulás közben, mert kifejezetten a kedvenc zenéim ezek. Szépek, megnyugtatóak és kész. Persze biztos kell hozzá egy sajátos lelki fogékonyság, ami sokak számára idegen lehet, de ez ne zavarjon.:)
2014. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kini :)) ***** válasza:
73%
Szerintem is megnyugtató. Meg amúgy a legtöbb ortodox ének az. Szerintem. Pedig én katolikus vagyok...:)
2014. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó XDD
ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!