Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a karácsonyfa alatt?

Mi legyen a karácsonyfa alatt?

Figyelt kérdés
1,5 hónapja vagyok egy lánnyal együtt, szóval nem túl régen, de a szüleit, testvéreit, sógorát is megismertem már. Nagyon kedvelem, szeretem ezt lányt és valami szép, nem mindennapi ajándékot szeretnék venni neki... Mit ajánlotok? A családtagok számára is jöhetnek tippek, nekik igazából valami nagyobb ajándékcsomagra gondoltam, amiben mindenkinek van valami amit elfogyaszthat, önmagának tudhat, de jöhetnek alternatívák persze... Köszi!
2009. dec. 12. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

A lánynak lehet pl szives párna, vagy gravíroztass szerelmes szöveget, vagy néhol meg tudják a képeteket is csinálni belegravíroztatással pl kulcstartóba.

A családtagoknál meg a te vagy az ő családjára gondoltál?

2009. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ő családtagjaira. Nagyon korrekt, fiatalos, "fiatalbarát" gondolkodású szülei vannak, testvére és sógora is nagyon nagy tag :P ... nos?
2009. dec. 12. 20:24
 3/8 anonim válasza:
szaloncukor azt mindenki szereti:D
2009. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SZERETET!!! :O)
2009. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: ... :) ehhez nem kell karácsony. Ezt akármikor megadom neki, nekik...
2009. dec. 12. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ajándékcsomag tök jó a családtagoknak: tehetsz bele bort, csokit, másféle édességeket, gyümölcsöket. Akkor biztos mindenki talál magának kedvére valót.

A barátnődnek attól függ, hogy miket szeret: Pl

karkötő - belegravíroztathatod a nevét

nyaklánc, szép díszdobozban

esetleg ékszertartó

ha szereti, valami divatos sál

Vagy lehet venni olyan párnákat, amiket tépőzárral össze lehet zárni valami állatkának (nekünk kutya van)

Ha van valami hobbija, akkor ahhoz venni valamit

2009. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: én konkrétan az ajándékcsomagnál előre elkészített csomagra gondolok, amiket lehet hipermarketekben is kapni..biztos tudod mire gondolok...Am a tippeket nagyon köszönöm...hasonlóra gondoltam igazából én is :P
2009. dec. 13. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Felénk az ajándékcsomagot kérés alapján is elkészítik a hipermarketekben is, azt tesznek bele, amit te szeretnél. Ezért gondoltam, hogy összeállítathatod, mit szeretnél bele tetetni.
2009. dec. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!